Поламалась техніка? Наш сервісний центр дає "друге життя" вашим "помічникам"

Професійний ремонт холодильників 

Сучасний холодильник або морозильна камера є складним технічним пристроєм.

Найпоширенішою поломкою як у вітчизняних, так і в імпортних моделях холодильників є підвищення температури в камері. Це буває через цілий ряд різноманітних дефектів: припинення кругообігу парогазової суміші, порушення герметичності, відмови терморегулятора та ін. Найбільш витратний клас ремонту – пошкодження в електричній складовій частині механізму холодильників, коли доводиться міняти пуско-захисне реле. Але в даний час асортимент деталей дозволяє усунути поломку будь-якої складності в цьому, безумовно, необхідному людині побутова техніка.

Якщо все ж вам довелося зіткнутися з проблемою ремонту холодильника або морозильної камери, для швидкого вирішення цього питання краще всього звернутися в наш сервісний центр. Саме у нас працюють майстри, професіоналізм яких підтверджується множинними сертифікатами.

Ми беремося за ліквідацію поломок будь-якої складності, а кваліфікація наших фахівців по ремонту холодильного устаткування дозволяє навіть найважчі несправності діагностувати та усунути в найкоротші терміни. На всі виготовлені роботи та використовувані деталі дається гарантія. Залиште заявку на сайті або зателефонуйте до диспетчера, при цьому необхідно уточнити фірму та модель вашої техніки, описати несправність. Після цього з вами зв’язується наш фахівець і оголошує передбачуваний дефект і орієнтовну вартість ремонту.

РЕМОНТ ХОЛОДИЛЬНИКІВ НА ДОМУ

ХОЛОД ДЛЯ КОМФОРТУ

Наявність холодильника в будинку полегшує життя людини та надає більше комфорту. Будь-яка несправна техніка вимагає спеціалізованого ремонту, але ремонт поламаних холодильників на дому потрібно провести в найкоротші терміни. Якщо цього не зробити, продукти швидко зіпсуються. Якщо вийшов з ладу чайник або кавоварка, можна кип’ятити воду і готувати каву на плиті, якщо зламалася пральна машина, можна прати руками. Коли перестає функціонувати холодильник, замінити його чимось іншим дуже важко, особливо якщо на вулиці літо і спека. Тому якщо холодильник перестав працювати – терміново потрібен майстер по ремонту побутових холодильників, всі заходи будуть проведені на дому або, коли поломка серйозна, ремонт буде проведений в сервісі.

ВИДИ МОЖЛИВИХ ПОЛОМОК

Якщо ви бачите, що в штатній роботі агрегатів вашого приладу з’явилися явні збої – значить, настав час для звернення в майстерню. Ремонт будь-якого поламаного холодильника на дому починається з того, що по номеру контактного телефону потрібно організувати виклик майстра-спеціаліста. Найбільш часто причиною несправності агрегатів холодильника є наступні проблеми:

  • поломка терморегулятора. Коли холодильник занадто заморожує продукти або навпаки виробляє недостатню кількість холоду, є ймовірність, що терморегулятор приладу перестав працювати стабільно. Ремонт терморегулятора, як і інших агрегатів побутових холодильників, можливий у місті Івано-Франківськ, майстром, безпосередньо на дому. При цьому проводиться як заміна вузлів, так і додаткове перенастроювання приладу;
  • несправність мотора-компресора. Якщо сталася поломка цього агрегату, то додаткову діагностику потрібно проводити з використанням складного високотехнологічного обладнання в сервісі;
  • поломка пускозахисного реле. Дуже часто причиною нештатної роботи холодильника є несправності в блоці реле. Якщо прилад перестав функціонувати через завершення свого ресурсу, то майстер по ремонту холодильників проведе діагностику і заміну вузла безпосередньо на дому у клієнтів, у місті Івано-Франківськ.

ВИКЛИК МЕХАНІКА

Сучасний спеціалізований ремонт холодильників – це певні заходи, спрямовані на усунення наявних несправностей в роботі побутового приладу в Івано-Франківську з виїздом до клієнта. Співробітники нашого сервісу проводять терміновий ремонт холодильників у всіх частинах міста та області. Зв’яжіться з нашим диспетчером по телефону, який вказаний у нас на сайті, розкажіть про поломки, назвіть марку холодильника і домовтеся про візит майстра до вас в найбільш зручніший вас час. Ми проводимо ремонт будь-яких марок холодильників, в місті Івано-Франківськ, на дому або в приміщенні сервісу, недорого і з наданням гарантії.

Компетенції майстрів по ремонту холодильного обладнання

Ми проводимо ремонтні роботи будь-якої складності, забезпечуючи справедливі ціни на ремонт холодильників та інших великих побутових приладів на дому і надаючи гарантію на проведені роботи. Переваги звернення до нас:

  • у нас працюють фахівці з великим досвідом роботи;
  • ми використовуємо оригінальні запасні частини від виробників і якісні матеріали;
  • надаємо гарантію на проведені ремонтні заходи.

Якщо у вас зламався холодильник, потрібно терміново викликати додому майстра або дізнатися вартість проведення робіт, будь ласка, звертайтеся за телефоном, вказаним на сайті.

вул.Короля Данила 37

+38 (095) 65 79 925;
+38 (098) 94 74 161

masters.if.ua@gmail.com

Пн-Пт: 9:00-18:00
Сб: 9:00-14:00