Поламалась техніка? Наш сервісний центр дає "друге життя" вашим "помічникам"

Професійний ремонт пральних машин

В сучасному світі, пральна машина незамінний помічник кожної господині, і коли виникає якась несправність, це справжня трагедія для домохазяйки, але не переживайте, ми вам поможемо в ремонті пральної машини в Івано-Франківську, отже почнемо:

Типові поломки пральних машин

Нижче представлений список несправностей, з якими наші фахівці стикаються найбільш часто:

 • не гріється вода;
 • спостерігаються протікання;
 • не подається вода;
 • не починається процес прання;
 • машина сильно шумить і вібрує;
 • не працює панель управління;
 • не відкривається / не закривається люк.

У більшості випадків ремонт пральної машини потрібен в результаті зносу ключових деталей або недотримання правил експлуатації. Наприклад, електронний блок управління нерідко виходить з ладу внаслідок перепадів напруги в електромережі, а проблеми з нагріванням води пов’язані з зносом тена. Вібрація і сторонні шуми часто з’являються в результаті неправильного монтажу.

Щоб визначити справжню причину поломки, потрібна діагностика на місці. У переважній більшості випадків проблема вирішується шляхом заміни компонентів або переустановлення техніки. Якщо поломка дуже складна, і ремонт пральної машинки не можна зробити вдома, то фахівці заберуть її в сервісний центр.

 

Терміновий ремонт пральної машини з виїздом на дім

Великий досвід і наявність професійних інструментів дозволяють в більшості випадків усувати неполадки на місці. Наш сервісний центр має в своєму розпорядженні власну мережу сервісних центрів у місті Івано-Франківськ ( вулиці Ленкавського та вулиця Пасічна). Це дозволяє швидше виїжджати за заявками і економити ваш час.

При обслуговуванні пральних машин на дому наші фахівці стежать за тим, щоб:

 • виключити ризик протікання і затоплення ванної (пральної) кімнати і попадання води до сусідів;
 • провести комплексну діагностику техніки, перевірити всі відповідальні вузли, електричні та сантехнічні з’єднання;
 • строго дотримуватися інструкції, керівництва по експлуатації та вимоги складальної документації, підготовленої виробниками пральних машин;
 • застосовувати тільки сертифіковані комплектуючі гарантованої якості на заміну відпрацьованим расходникам;
 • очистити шланги, бак, тени, барабан та інші внутрішні компоненти від накипу і відкладень;
 • перевірити працездатність техніки, герметичність з’єднань з інженерними комунікаціями, стійкість положення, рівень шуму та ін.

Ціни на ремонт пральних машин в Івано-Франківську

Вартість ремонту пральної машини визначається після діагностики. Все залежить від кількості і характеру несправностей, а також від актуальних цін на комплектуючі, конструктивних особливостей техніки та ін. Точна сума обговорюється за результатами діагностики ще до початку основних робіт, до яких приступається тільки після вашої згоди.

Ціни на ремонт пральних машин в нашому сервісному центрі залишаються одними з найдоступніших у Івано-Франківській області. Цьому сприяють два ключові чинники:

1) застосування запчастин від благонадійних постачальників без посередницьких накруток;

2) сезонні акції, гнучка система знижок і бонусів.

Чому відновлення працездатності техніки слід довірити нам?

У нашому штаті працюють досвідчені фахівці, здатні швидко і якісно усунути поломку будь-якого рівня складності. При цьому ремонт пральної машини обійдеться вам досить недорого. 

Звертайтеся до нас, якщо ремонт пральної машини потрібен вам терміново. Фахівцям не доведеться довго шукати або замовляти потрібні комплектуючі, оскільки в наших сервісних центрах підтримується наявність запчастин для більшості моделей техніки.

Висока якість послуг підтверджується наявністю гарантії. Якщо пральна машина знову вийде з ладу в цей період, то ми безкоштовно виконаємо її повторний ремонт (це трапляється вкрай рідко).

Щоб уточнити ціни на послуги, а також замовити виїзд майстра додому, зателефонуйте по одному з вказаних на сайті телефонів. 

 

вул.Короля Данила 37

+38 (095) 65 79 925;
+38 (098) 94 74 161

masters.if.ua@gmail.com

Пн-Пт: 9:00-18:00
Сб: 9:00-14:00