Поламалась техніка? Наш сервісний центр дає "друге життя" вашим "помічникам"

Ремонт блендерів

Компанія « Майстер-Сервіс » пропонує своїм клієнтам гарантійний і недорогий ремонт блендерів з вичерпаним гарантійним терміном. Наша майстерня по ремонту блендерів знаходиться у місті Івано-Франківськ.

 Потрібен ремонт блендера? Зателефонуйте нам за телефонами, вказаними на сайті і назвіть оператору марку і модель приладу, опишіть максимально докладно несправність. Це потрібно для того, щоб до того моменту, коли Ви привезете блендер на ремонт в нашу майстерню, у нас вже були готові запчастини для заміни.

Блендери – один із сучасних кухонних приладів. За допомогою блендера можна приготувати різні молочні коктейлі, суміші фруктів і овочів. Розрізняють два види блендерів – заглибні і настільні. Ремонт погружного блендера не сильно відрізняється від ремонту настільного блендера, так як за своєю суттю, ці прилади мало чим відрізняються. Поломка мотора блендера – одна з несправностей, до якої схильні обидва види блендерів. Настійно не рекомендується ремонтувати блендер своїми руками, так як без певних знань і інструментів, Ви можете остаточно «вбити» прилад.

Найголовніше – купуйте блендер тільки у перевірених виробників! 

Не ведіться на дешеві китайські підробки, адже, як говорить народна мудрість: «Скупий платить двічі». І пам’ятайте основні правила використання блендера, дотримуючись яких, Ви істотно продовжите термін життя Вашого приладу:

  • Після кожного використання, блендер необхідно чистити від залишків їжі, ножі потрібно ретельно промити і просушити, після чого прибирати чистий прилад.
  • Потрібно не допускати попадання рідини всередину блендера, так як це може привести до виходу з ладу двигуна. Якщо потрібно очистити корпус приладу, протріть його вологою ганчіркою. Промивати корпус під струменем води не можна.
  • Не допускайте тривалої роботи блендера. Приладу теж потрібно відпочивати, інакше у Вас досить скоро зламається мотор, а його заміна часом коштує майже так само, як і покупка нового блендера.

«Майстер-Сервіс» гарантує виконання будь-якого ремонту поламаного приладу. Компанія працює уже багато років, тому є конкурентом серед сервісних центрів у місті Івано-Франківську. Телефонуйте за номерами вказаними на сайті і наші спеціалісти миттєво відреагують на ваш дзвінок. Також ви можете залишити заявку на нашому сайті і вам передзвонять. З радістю чекаємо на вас у нашому сервісному центрі «Майстер-Сервіс»  

вул.Короля Данила 37

+38 (095) 65 79 925;
+38 (098) 94 74 161

masters.if.ua@gmail.com

Пн-Пт: 9:00-18:00
Сб: 9:00-14:00