Поламалась техніка? Наш сервісний центр дає "друге життя" вашим "помічникам"

Поряд з холодильником і кухонною плитою, чайник займає на нашій кухні почесне місце. Як свідчить китайська народна мудрість: «Краще залишитися на три дні без солі, ніж на один день без чаю». Що може бути краще, ніж насолодитися холодними вечорами чашкою ароматного чаю в вузькому сімейному колі або в компанії гостей? І немає нічого гіршого, ніж поломка чайника. Ваш чайник перестав кип’ятити воду? Чи не працює кнопка включення чайника? При включенні чайника відчувається запах гару? Привезіть Ваш чайник до нас для усунення цих та інших проблем!

Розрізняють два види сучасних електрочайників: спіральні і дискові (розрізняються вони за типом нагрівального елементу). Принцип роботи обох видів досить простий – при натисканні на кнопку включення, електричний струм надходить в нагрівальний елемент чайника і запускає його. Коли вода в чайнику закипає, пара поступає через ручку корпусу до біметалічної пластини, яка згинається під впливом температури і вимикає чайник. Ми здійснюємо ремонт електричних чайників різних брендів та моделей.

Увага! Перш ніж привезти чайник до нас, уточнюйте наявність запасних частин для Вашої марки по телефону!

Як продовжити життя Вашого чайника?

При включенні чайника і нагріванні в ньому води, кришка чайника повинна бути щільно закрита, інакше тепло з нього буде виходити і він не відключиться вчасно. А це може призвести до виходу з ладу нагрівального елементу чайника.

Потрібно стежити за рівнем води в чайнику. Не потрібно наливати менше або більше води, ніж це зазначено на самому приладі. Якщо води більше допустимого рівня, вона при закипанні може потрапити на електричні деталі чайника і виведе їх з ладу. Якщо ж рівень води в чайнику менше нижньої позначки, при закипанні, пар може не дійти до біметалічної пластини, яка в свою чергу, не вимкне чайник, що призведе до виходу тена з ладу. Не вмикайте порожній чайник!

Потрібно регулярно мити чайник, періодично очищати його від накипу.

Не стукайте і не кидайте чайник, тримайте його подалі від дітей і домашніх тварин. Так як це загрожує не тільки поломкою приладу, але і нанесенням шкоди здоров’ю дитини або тваринного – вони можуть обпектися окропом.

вул.Короля Данила 37

+38 (095) 65 79 925;
+38 (098) 94 74 161

masters.if.ua@gmail.com

Пн-Пт: 9:00-18:00
Сб: 9:00-14:00