Поламалась техніка? Наш сервісний центр дає "друге життя" вашим "помічникам"

Ремонт кавомолок

Всі справжні поціновувачі кави добре знають, що по-справжньому якісний кінцевий продукт вийде тільки в тому випадку, якщо зерна будуть помелені безпосередньо перед початком приготування напою. Для того щоб кожен день балувати себе напоєм, при приготуванні якого використовувалася мелена кава, багато людей готові придбати собі кавомолки. За допомогою гарної кавомолки можна подрібнювати не тільки каву, але і всілякі спеції, горіхи та інші продукти харчування. Під час експлуатації приладів можуть виникнути ті чи інші несправності, наслідком яких стає ремонт кавомолки .

Власник кавомолки може зіткнутися з такими несправностями, як непевне включення пристрою, падіння потужності електродвигуна. Виділяють 3 основні категорії ремонтних робіт. Ремонт може бути легким, середнім і складним. Легкий ремонт кавомолок включає в себе мастило, при якій немає потреби в повному розбиранні кавомолки, а також заміну таких деталей, як шнур, вилка мережі, тепловий запобіжник. При середньому ремонті виконується заміна ножів, кнопок запуску, щіток двигуна, згорілих ємностей. Складний ремонт має на увазі заміну найбільш відповідальних вузлів, наприклад, електродвигуна.

Якщо ви виявили будь-які неполадки у вашому приладі, вам слід звернутись у сервісний центр «Майстер-Сервіс», який знаходиться у місті Івано-Франківськ. У нашій компанії працюють тільки найкращі спеціалісти. За вашим бажанням, фахівці можуть здійснити ремонт на дому або ж забрати на сервіс вашу зламану техніку. Для консультації та замовлення майстра, звертайтесь за телефонами
+38 (095) 65 79 925; +38 (098) 94 74 161.

 

 

 

вул.Короля Данила 37

+38 (095) 65 79 925;
+38 (098) 94 74 161

masters.if.ua@gmail.com

Пн-Пт: 9:00-18:00
Сб: 9:00-14:00