Поламалась техніка? Наш сервісний центр дає "друге життя" вашим "помічникам"

Професійний ремонт кондиціонерів

Якщо терміново потрібен ремонт кондиціонера з виїздом фахівця додому в віддалену точку міста Івано-Франківськ, наш сервісний центр вирішить проблему швидко і якісно.

Будь-який кондиціонер потребує обов’язкового сервісного обслуговування хоча б раз на рік. Мета проведення такого частого огляду і перевірки агрегату:

  • Виявлення негативного впливу від навколишнього середовища;
  • Профілактика можливих поломок;
  • Ремонт і заправка.

Наша компанія виконає ремонт будь-якої марки і моделі кондиціонера . 

Поширені проблеми і несправності

Через постійну конкуренції на ринку кондиціонерів і іншого устаткування для контролю клімату виробники намагаються ні на хвилину не зупинятися у вдосконаленні та розробці нових технологій.

Разом з якісним побутовим агрегатом зазвичай додається детальна інструкція по його використанню, а так же, ймовірно, гарантійне сервісне обслуговування, ремонт, безкоштовні консультації фахівців і багато інших привілеї. Начебто побутова техніка з подібним обслуговуванням повинна працювати довго і безперебійно, але досить часто у власників виникають питання і проблеми при користуванні.

Ви повинні розуміти, що недостатньо бажання, щоб техніка стабільно працювала для вас довгі роки. Потрібно дбати про неї і в міру необхідності проводити ремонт домашніх кондиціонерів .

Ми пропонуємо послуги нашої компанії з професійними майстрами, які можуть провести всі необхідні роботи з безкоштовним виїздом на будинок і діагностикою несправностей.

Ціна на ремонт кондиціонерів залежить від:

  • суті поломки;
  • марки агрегату;
  • вартості запасних частин.

У нашому сервісному центрі присутня послуга ремонту на дому, що полегшує вам життя. Для цього необхідно просто набрати номер, що вказаний у нас на сайті, і спеціалісти миттєво відреагують на ваше звернення.

вул.Короля Данила 37

+38 (095) 65 79 925;
+38 (098) 94 74 161

masters.if.ua@gmail.com

Пн-Пт: 9:00-18:00
Сб: 9:00-14:00