Поламалась техніка? Наш сервісний центр дає "друге життя" вашим "помічникам"

Сьогодні на багатьох кухнях присутня така побутова техніка, як кухонний комбайн. Це дуже багатофункціональний апарат, який застосовується для приготування різних страв та десертів. На жаль, з часом можуть не тільки затупитися ножі та ріжучі насадки, але і вийти з ладу двигун, електронна плата, кнопки або індикатори. Однак не поспішайте викидати свій несправний апарат, ми пропонуємо Вам відремонтувати кухонний комбайн в компанії «Майстер-Сервіс». Це дозволить Вам заощадити немаленьку суму. Тому що усунення навіть не простих несправностей коштуватиме дешевше, ніж покупка нового устаткування у місті Івано-Франківськ. Фахівці нашої компанії проведуть високоточну діагностику і полагодять Ваш апарат в досить короткі терміни.

Послуги з ремонту комбайнів для кухні

Компанії «Майстер-Сервіс» займається ремонтом різної побутової техніки вже дуже багато років. Наші співробітники – це висококваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи в сфері гарантійного та післягарантійного обслуговування. Звернувшись до нас вже зараз, Ви отримуєте:

  • точну діагностику і якісне усунення несправностей;
  • можливість виїзду майстрфа додому;
  • оперативність виконання замовлення.

Кухонна побутова техніка відіграє важливу роль в житті кожного з нас, тому наші фахівці зроблять все можливе, щоб Ваша техніка виявилася у Вас на кухні в робочому стані, як можна швидше. Для того щоб усунути несправність Вашого пристрою просто зателефонуйте нам за телефонами:  +38 (095) 65 79 925; 
+38 (098) 94 74 161

. Наші менеджери проведуть первинну консультацію і розкажуть Вам, як проїхати до найближчого філіалу нашої компанії. Ми чекаємо Вас щодня з 9:00 до 18:00! «Майстер-Сервіс» працює для Вас!

вул.Короля Данила 37

+38 (095) 65 79 925;
+38 (098) 94 74 161

masters.if.ua@gmail.com

Пн-Пт: 9:00-18:00
Сб: 9:00-14:00