Поламалась техніка? Наш сервісний центр дає "друге життя" вашим "помічникам"

Ремонт міксерів

Як і будь-який електричний прилад, незалежно від моделі і виробника, міксери мають:

  • електродвигун;
  • редуктор;
  • з’єднання;

Всі механічні частини міксера, які виробляють якусь роботу мають певний знос, тому через деякий час підлягають ремонту або повної заміни.

Далі розглянемо основні поломки у міксерів, виявивши які, слід обов’язково звернутися в сервісний центр:

  • Помітно впала потужність двигуна. Міксер, вже не може перемолоти колишні продукти і працює під навантаженням. Крім можливої поломки двигуна, причиною даної несправності може служити редуктор, або ж шестерні, які вийшли з ладу. Найчастіше в такому випадку, проводитися заміна редуктора.
  • Відчувається запах гару при роботі. Причиною даної поломки, служить сам електродвигун. Поломка небезпечна тим, що може статися замикання і користувач може отримати шкода здоров’ю. В даному випадку, або змінюється весь двигун, або відбувається заміна його щіток.
  • Міксер не включається. Проблема тут може критися як в поломки двигуна, так і обриві шнура, або ж відсутності контактів. Можливий і вихід з ладу самого вимикача. У такому випадком проводиться повне обстеження міксера і виявлення поломки.

Діагностика неполадок

Фахівці компанії «Майстер-Сервіс» використовують тільки якісне обладнання та інструмент, це допомагає оперативно визначити причину несправності. Фахівці нашого сервісу багато років працюють з усуненням неполадок і ремонтом дрібної і крупної побутової техніки.

Наші переваги

Компанія «Майстер-Сервіс» пропонує широкий спектр послуг з ремонту побутової техніки, такої як пилососи, міксери, тостери, праски та багато іншого. Ми пропонує своїм клієнтам надійний сервіс і якість ремонту.

Якщо вийшла з ладу м’ясорубка або не працює пилосос, то не варто нести його на смітник. Компанія «Майстер-Сервіс» якісно виконає ремонт будь-якої складності. Після чого техніка ще довгі роки прослужить своїм власникам.

вул.Короля Данила 37

+38 (095) 65 79 925;
+38 (098) 94 74 161

masters.if.ua@gmail.com

Пн-Пт: 9:00-18:00
Сб: 9:00-14:00