Поламалась техніка? Наш сервісний центр дає "друге життя" вашим "помічникам"

Електричні м’ясорубки – чудові кухонні помічники. Однак не завжди користувач дотримується рекомендацій по експлуатації від фірми, що часто призводить до несправності обладнання. Тоді вам буде потрібно майстерня у Івано-Франківську, де Ви зможете оперативно і якісно відремонтувати зламаний електроприлад.

Особливості несправностей

Існують три типи м’ясорубок:

  • електричні (класичні);
  • механічні;
  • універсальні з різними насадками, кухонний комбайн.

Майстерня з ремонту електричних м’ясорубок «Майстер-Сервіс» здійснює повний цикл усунення поломок всіх різновидів такого кухонного обладнання. Спочатку ми обов’язково продіагностуємо прилад, знайдемо причину і усунемо проблему.

Щоб прилад після ремонту служив довго і був як новий, рекомендується використовувати тільки оригінальні запчастини на електром’ясорубки. Майстерня «Майстер-Сервіс» привезе оригінальні, ліцензійні запчастини на ваші прилади, виконає відповідний ремонт в найкоротші терміни. Після заміни несправних частин, відремонтоване обладнання проходить перевірку в усіх режимах роботи. Послуга завершується консультуванням замовника по подальшій експлуатації техніки і оформленням гарантійного талона. При необхідності ми самостійно заберемо прилад у Івано-Франівську і доставимо назад вже відремонтований.

Електром’ясорубка: часті несправності

Багато господинь забувають про інструкції користувача та особливості експлуатації устаткування для подрібнення м’яса, переробляють інші продукти підвищеної жорсткості без спеціальної насадки. Мити прилад і його елементи слід тільки м’якими хіміками вручну, не вдаючись до застосування посудомийної машини. М’ясо обробляється невеликими порціями без кісток, плівок і прожилок.

Подібне недотримання правил експлуатації призводить до несправностей:

  • знос або втрата функцій ріжучих елементів;
  • знос редукторних шестерень;
  • поломка запобіжників, а саме злам з’єднання або редуктора;
  • несправність двигуна електричної м’ясорубки.

Ремонтний сервіс

Компанія «Майстер-Сервіс» гарантує оперативний ремонт м’ясорубок у Івано-Франківську. Нам важливо, щоб надані послуги були високої якості, тому штат майстрів полягає лише з фахівців з великим досвідом роботи в цій галузі, які регулярно проходять курси підвищення кваліфікації.

Наш сервісний центр забезпечить ремонт, заточку ножів або сіток і оригінальні запчастини для ремонту електричних м’ясорубок та іншої побутової техніки, надасть гарантію на всі виконані роботи.

 

вул.Короля Данила 37

+38 (095) 65 79 925;
+38 (098) 94 74 161

masters.if.ua@gmail.com

Пн-Пт: 9:00-18:00
Сб: 9:00-14:00