Поламалась техніка? Наш сервісний центр дає "друге життя" вашим "помічникам"

Масляний обігрівач, як і будь-яка техніка, виходить з ладу в невідповідний момент. Ремонтувати самим такий електричний прилад небезпечно. Якщо пристрій перестало нагріватися або на корпусі з’явилися масляні плями, то негайно вимкніть обігрівач і звертайтеся за ремонтом в наш сервісний центр, який знаходиться у Івано-Франківську, де швидко відновлять вашу техніку.

Ремонт масляних обігрівачів: етапи роботи

Будь-яким ремонтним роботам передує діагностика, що дозволяє правильно зрозуміти причину поломки і визначити несправний елемент. Якщо недостатньо візуального огляду, прилад необхідно розібрати. Для прискорення надання послуги наші майстри проводять термінову діагностику в присутності клієнта в одній з філій майстерні або з виїздом на місце.

Відповідно, ремонт в залежності від виду несправності розрізняють:

  • невеликий (без розбирання техніки);
  • середньої складності (часткове розбирання);
  • складний (повне розбирання з перевіркою кожного проводу і блоку).

Після виявлення причини, проводиться заміна що вийшли з ладу комплектуючих на запчастини оригінального виробництва. Ремонт обігрівачів на маслі завершується перевіркою справності відновленого устаткування.

Основні несправності

Практика показує, що в Івано-Франківську часті несправності – поломка термозапобіжника, блоку управління, термореле, тена, біметалічної пластини, вилки або шнура і витік масла, що виникають внаслідок неправильної експлуатації обладнання:

  • розміщення приладу близько до розетки на нерівній і вологій поверхні;
  • включення масляного обігрівача в сирому приміщенні;
  • порушення вертикального положення агрегату;
  • накриття радіатора будь-яким тканинним виробом.

Щоб уникнути поломок і відновлення працездатності приладу, слід використовувати масляний радіатор слідуючи строго інструкції по експлуатації. Після закінчення ремонту майстри сервісу, усунувши несправність, дадуть поради щодо правильного застосування обладнання.

Звертаючись в наш сервісний центр по ремонту інфрачервоних радіаторів, масляних і газових обігрівачів, Ви отримуєте чесне виконання робіт професіоналами, постачання техніки гарантованими ліцензійними запчастинами, які ми самі купуємо безпосередньо у виробників.

Фахівці виїжджають на замовлення незалежно від габаритів обладнання, причин несправностей з подальшим транспортуванням (при необхідності) приладу в майстерню. Помірні ціни послуг в нашому сервісному центрі, надійність виконання, відповідальність, тривала гарантія – наші принципи роботи.

вул.Короля Данила 37

+38 (095) 65 79 925;
+38 (098) 94 74 161

masters.if.ua@gmail.com

Пн-Пт: 9:00-18:00
Сб: 9:00-14:00