Поламалась техніка? Наш сервісний центр дає "друге життя" вашим "помічникам"

Парогенератор має ряд властивостей, які ставлять його на кілька щаблів вище звичайних прасок. Процес розгладження одягу з хорошою технікою вже не здається таким жахливим і вимотує заняттям. Особливо важливою властивістю парогенератора є неймовірно дбайливе вплив на тканину, відсутність пошкоджень після закінчення роботи. Якщо пристрій «підкинуло» неприємний сюрприз і зламалося, варто звернутися в сертифікований сервісний центр.

З яких причин найчастіше проводиться ремонт парогенераторів?

  • Немає візуального контакту з мережею після включення, немає реакції на вибір різних режимів і натискання кнопок;
  • не нагрівається до потрібної температури;
  • течі рідини;
  • накип.

Прилад найчастіше ламається через недотримання умов експлуатації зазначеної в інструкції. Погана вода, перебої в подачі електроенергії, перетискання дроти. Ось одні з найчастіших причин для ремонту парогенераторів.

Не варто намагатися самому розбиратися в проблемі, якщо не є майстром. Це може привести до ще більших проблем (пожежі) і більш дорогого ремонту.

Пропонуємо Вам ремонт парогенераторів будь-якої складності. Наші фахівці відремонтують практично всі види і марки парогенераторів.

Сервісний центр «Майстер-Сервіс» у Івано-Франківську пропонує Вам відремонтувати ваш пароочищувач за вигідними цінами.

  • Наш сервіс використовує тільки оригінальні запчастини, що гарантує надійну роботу обладнання та безпеку його експлуатації.
  • Якщо необхідної запчастини все-таки не виявиться в наявності, ми максимально швидко вирішимо цю проблему.
  • Якщо Ви експлуатуєте пароочищувач, то Вам необхідна впевненість в її постійній працездатності. Для цього Вам потрібен партнер, здатний запропонувати не тільки надійні машини і апарати, а й сервіс, що включає оперативне і кваліфіковане обслуговування обладнання.
  • Сервісний центр «Майстер-Сервіс» буде супроводжувати Вас протягом усього терміну служби будь-якого відремонтованого Вами обладнання у нашому сервісному центрі. Якщо вам знадобиться наша допомога, Ви негайно отримаєте її від нашої сервісної служби.
  • У найкоротші строки виконаємо ремонт Вашої техніки звівши до мінімуму простої  Вашого обладнання.

вул.Короля Данила 37

+38 (095) 65 79 925;
+38 (098) 94 74 161

masters.if.ua@gmail.com

Пн-Пт: 9:00-18:00
Сб: 9:00-14:00