Поламалась техніка? Наш сервісний центр дає "друге життя" вашим "помічникам"

Професійний ремонт пилососів 

Швидко і ефективно впоратися з прибиранням в будинку господаркам допомагає такий пристрій, як пилосос . З його винаходом процес прибирання став значно швидшим, зручнішим і якіснішим. Погодьтеся, складно переоцінити його внесок в наше життя. Саме тому, потрапивши в ситуацію, коли пилосос зламався , багато хто починає панікувати або відразу ж відправляються в магазин купувати новий. Але найкращим рішенням у такій ситуації буде викликати майстра по ремонту пилососів на дім . Це дозволить Вам заощадити частину грошей і повернути друге життя Вашому маленькому помічникові. Наша компанія протягом багатьох років виконує оперативний ремонт пилососів різних конфігурацій і моделей :

  • ремонт пилососів для сухого прибирання приміщення;
  • ремонт миючих пилососів;
  • ремонт пилососів з водяним фільтром;
  • ремонт роботів-пилососів;
  • ремонт вертикальних пилососів і інших.

 Ми тісно співпрацюємо з виробниками побутової техніки, що дозволяє нам використовувати тільки оригінальні деталі, а значить виконувати недорогий ремонт пилососів з гарантією .

 Звертаючись в наш сервісний центр, Ви вибираєте поєднання високого професіоналізму і найнижчих цін в місті на терміновий ремонт пилососів .

Сервісний центр по ремонту пилососів у місті Івано-Франківську

Не варто думати, що такий пристрій як пилосос буде справно служити багато років без належного обслуговування. Для продовження терміну експлуатації пилососа варто дотримуватися всіх рекомендацій від виробника і уникати:

  • перепадів напруги в електромережі;
  • тривалої безперервної роботи пилососа;
  • попадання рідин в електродвигун пилососа;
  • прибирання будівельного пилу ;
  • проводити регулярну заміну фільтрів і пилозбірників.

Якщо ж Вам не вдалося вберегти пилосос від поломки, телефонуйте нам. Ремонт пилососа на дому допоможе Вам заощадити свій час, і вже через кілька годин Ви зможете продовжити процес збирання відремонтованим пристроєм. Високий професіоналізм наших майстрів і комплектуючі відмінної якості дають нам можливість виконувати якісний ремонт пилососів з гарантією , яка поширюється і на роботу, і на деталі.

Як зремонтувати свій пилосос?

Ви можете привезти пилосос в наш офіс або ж залишити електронну заявку на нашому сайті. Серед численних послуг з післягарантійного ремонту пилососів Ви можете знайти заміну графітових щіток електромотора, заміна фільтрів, заміна крильчатки мотора, ремонт електродвигуна, заміна помпи і багато іншого. Зателефонуйте на номер, вказаний на нашому сайті, і спеціалісти в найкоротший термін Вам допоможуть. Для того щоб замовити ремонт пилососа у місті Івано-Франківську Вам необхідно подзвонити за номерами вказаними на сайті

вул.Короля Данила 37

+38 (095) 65 79 925;
+38 (098) 94 74 161

masters.if.ua@gmail.com

Пн-Пт: 9:00-18:00
Сб: 9:00-14:00