Поламалась техніка? Наш сервісний центр дає "друге життя" вашим "помічникам"

Шукаєте де в Івано-Франківську провести якісний ремонт телевізора?

Наш сервісний центр виконує якісний ремонт телевізорів будь-якого року випуску. Наші майстри в рівній мірі впевнено розбираються в старих моделях і сучасній техніці. Навіть в самих складних випадках вже через кілька годин ремонтних робіт будь-який телевізор, який підлягає відновленню, почне транслювати ваші улюблені передачі в кращій якості. Надаємо гарантію на всі виконані роботи.

Ремонтуємо будь-телевізори, незалежно від їх функціональності і складності екранної технології. Будь-яка модель будь-якого бренду має вразливі місця. Працюємо як зі старими пристроями з кінескопом, так і з новими РК або плазмовими панелями. Звертайтеся до нас з будь-якою проблемою в зручний для вас час, і наші висококваліфіковані майстри відновлять працездатність техніки в найкоротші терміни. Немає ніякої необхідності транспортувати її в майстерню – все необхідне обладнання, інструменти та пристосування для проведення діагностики та ремонту наші майстри привозять з собою. 

Ремонт телевізорів: наші можливості

Сьогодні на ринку представлені три основні типи матриці:

  • на кінескопах;
  • плазмові;
  • рідкокристалічні.

У свою чергу, телевізори з РК-матрицею поділяються на ті, в яких екран підсвічений флуоресцентними (LCD) або діодними лампами (LED).

Наша компанія виконує ремонт телевізорів з різними технічними характеристиками і від різних виробників. Якщо ТБ не включається, не настроюються канали, з’явилися перешкоди або смуги на екрані, можна почути фонові шуми, зник колір на кольоровому зображенні, або раптово гасне екран, то у вас є привід для звернення до майстра, так як самостійно відновити коректну роботу техніки буде складно .

 

Причиною порушень в роботі телевізора може бути:

  • пошкодження конденсаторів, електронних схем і контактів;
  • несправність блоку електричного управління;
  • перегорання модуля кольору або блоку живлення;
  • поломка матриці, підсилювача частот і інше.

Щоб уникнути поломок, потрібно коректно підключити телевізор, забезпечити захист з’єднувального кабелю від механічного впливу, правильно користуватися зовнішніми пристроями і слідувати інструкції для користувача від виробника. 

 З’явилися проблеми з телевізором, яким немає об’єктивних пояснень? 

Запобігайте його остаточній несправності телефонуйте в нашу компанію, яка виконує швидкий і якісний ремонт телевізорів в місті Івано-Франківську. Диспетчер вислухає симптоми і поставить попередній діагноз, відповідно до якого повідомить вам орієнтовну вартість наших послуг, спрямованих на усунення несправностей телевізора. Якщо вас все влаштує, ми оформляємо заявку. Хочете, щоб ми вам подзвонили самі? Залиште заявку на нашому сайті, і з вами зв’яжеться наш співробітник.

 

вул.Короля Данила 37

+38 (095) 65 79 925;
+38 (098) 94 74 161

masters.if.ua@gmail.com

Пн-Пт: 9:00-18:00
Сб: 9:00-14:00